אודות

קבוצת אלמוג

אודות קבוצת אלמוג

קובי

אלמוג בעלים ומנכ"ל

קובי אלמוג

בעלים ומנכ"ל

קובי אלמוג בן 50 נשוי + 3, שמאי מקרקעין, בעלים ומנכ"ל של בית השקעות נדל"ן, קבוצת אלמוג נדל"ן.

קובי יועץ נדל"ן ושמאי מקרקעין מוסמך, עוסק בתחום הנדל"ן כ- 15 שנה ביזמות, יעוץ נדל"ן ושמאות מקרקעין. בין לקוחותיו חברות וגופים מובילים בתחום הנדל"ן.

כמנכ"ל של קבוצת אלמוג נדל"ן רואה קובי בלקוחותיו את הנכס העיקרי והחשוב ביותר והערך העליון שלו הוא באמינות, מקצועיות ובמצוינות. במהלך השנים הרבות בהן פועל קובי בתחום הנדל"ן, רכש ידע וניסיון והפך למומחה באיתור השקעות נדל"ן ובעל יכולת מצוינת להתאמת השקעה למשקיע. לקובי קשרים עשירים הממנפים את פעילותו כמנכ"ל בית השקעות נדל"ן קבוצת אלמוג נדל"ן.
רוב האנשים מבחינים בהשקעות טובות כשאלו חדלות להיות כאלה, מעטים הם אלו שמזהים השקעה טובה בעת שהיא נולדת וקובי הוא אחד מהם.

אודות קבוצת

אלמוג נדל"ן

אודות קבוצת

אלמוג נדל"ן

קבוצת אלמוג נדל”ן היא בית השקעות נדל"ן ייחודי המתמחה באיתור השקעות בארץ ובעולם.

קבוצת אלמוג נדל”ן מנוהלת באופן מקצועי אמין ושקוף והכל בכדי למצוא את ההשקעות הטובות ביותר. התמקדות החברה הינה בהשקעות בטוחות ובעלות פוטנציאל רווח גבוה וכל עסקה נבחנת בקפידה בהיבטים התכנוניים, המשפטיים, מיקומה הפיזי והפוטנציאל הגלום בה. הרקע המקצועי שלנו מהווה יתרון עצום ביכולת לנתח עסקאות, להבין את המצב התכנוני, הרישוי והמשפטי של כל נכס ולהימנע ממלכודות הנסתרות בעסקאות שעל פני השטח נראות כהשקעות טובות, אך לאחר בדיקות מקיפות ויסודיות יתכן ויתגלו בהן נתונים אשר ישנו לגמרי את התמונה ויסתבר שהעסקה כלל לא כלכלית ואף מסוכנת.

ככלל תפיסתנו היא שלכל נכס קיים

המשקיע המתאים במחיר הנכון.

ככלל תפיסתנו היא שלכל נכס קיים המשקיע המתאים במחיר הנכון.

מטרתנו היא למצוא לכם המשקיעים את ההשקעות המתאימות לכם ביותר בעסקה הטובה ביותר ולצורך כך אנחנו משקיעים מזמננו בכדי להיפגש עם כל משקיע באופן אישי, ללמוד מה הציפיות, איזה סוג השקעה יתאים לכם ביותר ומה סכום ההשקעה הנכון מבחינתכם.

שילוב של הידע, הניסיון והמומחיות בתחום השקעות הנדל"ן יחד עם היכרות המשקיע, הבנת הציפיות והיכולות שלו מוביל לביצוע עסקה מצוינת המקנה לכם המשקיעים אושר ועושר וסיפוק אדיר.

לפרטים נוספים

וקביעת פגישה