השקעת נדלן – קרקעות בתהליכי תכנון

יש לכם כסף ששמתם בצד, מחפשים אפיק השקעה שמצד אחד יהווה השקעה בטוחה ומצד שני בעל פוטנציאל השבחה וקפיצת שווי משמעותית.

 

כדאי שתמשיכו לקרוא:

היתרון ברכישת קרקע בהליכי תכנון בכך שניתן לרכוש יח' קרקע  במחיר נמוך משמעותית ממחיר הקרקע כזמינה לבניה מידית וליצור מקדם ביטחון משמעותי להשקעה. ככל שתהליך התכנון מתקדם ערך הקרקע עולה, הרווח שלנו על ההשקעה גדל והביקושים לקרקע מתעצמים.
יתרונות אלו אף מתעצמים, לאור ניסיונה של חברתנו בגיבוש קבוצה גדולה של רוכשים, אשר ביחד מביאים לרכישה אף זולה יותר של הקרקע, ביחס לרכישה של קונה יחיד.
למרות שזה נשמע פשוט לא כל אחד יודע כיצד לאתר קרקע נכונה להשקעה ישנם הרבה משתנים אותם צריך לדעת לנתח, לדעת לקרוא תכניות בניין עיר, טבלאות איזון והקצאה, הפקעות, להבין את ההבדל בין צפיפות ברוטו לנטו ועוד הרבה נתונים שיש להבין ולהכניס למשוואה כאשר בוחנים כדאיות של השקעה.
השקעה בקרקע יכולה להיות השקעה מצוינת כאשר היא נעשית במקצועיות ואמינות. לאורך השנים שמענו על לא מעט מקרים של משקיעים שהשקיעו את מיטב כספם ללא הבנה או דרך חברות לא מקצועיות, בחלק מהמקרים שילמו על קרקעות הרבה מעבר לשווין האמתי ובמקרים אחרים רכשו קרקעות ללא שום פוטנציאל נראה באופק  תוך קבלת רושם מוטעה שהקרקע תופשר תוך שנים בודדות.
משרדנו מתמחה בהשקעה בקרקעות המצויות בתהליכי תכנון, משרדנו מבצע השקעות כבר למעלה מ 10 שנים ומנוהל על ידי בעלי מקצוע ותיקים ומנוסים.
אתם נהנים מהידע והניסיון של חברתנו באיתור קרקעות, יתרון זה מעמיד אתכם בעמדה לפיה מצד אחד מבוצעת השקעה עם פוטנציאל גבוה מאוד של רווח ומצד שני מחיר הרכישה הנמוך מעניק רצפת ביטחון.

רוצים לשמוע עוד פרטים על בטוחה בקרקעות בהליכי תכנון, צרו קשר !

1429445288_contact הקלק לפרטים נוספים ותאום פגישה